Правила вибору побутової хімії

1. При покупці побутової хімії, не полінуйтеся і уважно вивчіть етикетку і склад, купується кошти. Список шкідливих речовин краще роздрукувати і носити з собою в сумочці, щоб при необхідності з ним можна було звіритися. Зараз на споживчий ринок поставляється досить миючих засобів, які мають відносно безпечний склад. Купуйте хімію без ароматизаторів, щоб не спричиняти зайвого шкоди.
2. При використанні побутової хімії обов`язково користуйтеся гумовими рукавичками, які слід міняти не рідше 1 разу на тиждень (рукавички для миття унітазу повинні бути одноразовими і викидатися відразу після використання).
3. Для чищення сантехніки підійдуть рідкі миючі засоби. Намагайтеся уникати використання порошків, тому що при їх експлуатації найдрібніші частинки порошку потрапляють у верхні дихальні шляхи і дратують їх. В крайньому випадку, користуйтеся спеціальним респіратором. Чавунні, емальовані і акрилові ванни не можна очищати засобами з абразивними речовинами, треба користуватися при митті м`якою губкою. Змішувачі можна мити мильним розчином, а потім протирати сухою серветкою.
Якщо користуватися миючими засобами дозовано, несистематично, дотримуючись правил експлуатації, то вашому організму буде завдано меншої шкоди. Але краще їх застосовувати лише при сильних забрудненнях, а в решті випадків слід вдатися до старих народних методів. Адже активне використання побутової хімії почалося лише недавно, невже раніше наші бабусі і дідусі жили в грязі?

Немає коментарів:

Дописати коментар